همه‌ی نوشته‌های roya

بهینه سازی بیش از حد سایت یا over optimization


بهینه سازی بیش از حد چیست؟

اگر تکنیک هایی با هدف رتبه بالا در موتورهای جستجو به کیفیت سایت آسیب برساند، وب سایت بیش از حد بهینه شده است. در چنین حالتی، بازدید کنندگان وب سایت تجربه متفاوت و بدتری را تجربه خواهند کرد. اگر خواندن متن ها سخت یا آزار دهنده باشد: احتمالاً آن صفحات را با کلمات کلیدی مورد نظر خود برای یافتن آنها در مرورگر پر کرده اید. اگر تعداد پیوندهای بی شماری از لینک در وب سایت شما وجود دارد: احتمالاً سعی می کنید انکر تکست خود را بیش از حد بهینه کنید.در ادامه مقاله به بهینه سازی بیش از حد سایت یا over optimization نیز می پردازیم:

۷ نشانه که وب سایت شما بیش از حد بهینه شده است

اجازه ندهید بی تجربگی یا SEO ارزان، تأثیر منفی بر عملکرد وب سایت کسب و کار شما در موتورهای جستجو داشته باشد. بهترین زمان برای رفع مشکل در حال حاضر است. در زیر چند نشانه وجود دارد که وب سایت شما بیش از حد بهینه شده است.

۱-چگالی کلمات کلیدی:

اگر محتوای شما دارای چگالی کلمه کلیدی بیشتر یا برابر با ۲۵٪ باشد.

۲-محتوای بد یا خودکار:

محتوایی که در وب سایت شما به گونه ای منتشر شده باشد، انگار که ربات آن مطلب را نوشته است.

۳-عناوین دستکاری شده:

اگر توضیحات متا شما بیش از حد دستکاری شده باشد، ایده اشتباه به موتورهای جستجو می دهد.

۴-Massive Footer:

پاورقی شما نباید شبیه نقشه سایت شما باشد. پیوندهای بیش از حد هدفمند در پاورقی و سایدبار با اشاره به صفحات دقیق می توانند چیز بدی باشند.

۵-بک لینک های با کیفیت پایین:

اگر بک لینک های شما در درجه اول از وب سایت ها یا دایرکتوری های مطبوعاتی است ، ممکن است مشکلی داشته باشید.

۶-صفحات فرود بی ربط:

شما چندین صفحه وب دارید که همان محصول را توصیف می کنند.

۷-تصاویر ضعیف:

اگر از عکس ها و عناصر طراحی بدی استفاده کنید، سایت شما bounce rate بالاتری خواهد داشت.

نکاتی برای بهبود سئو سایت

بهترین راه برای جلب توجه موتورهای جستجو نوشتن مطالب عالی است.
اکنون تمرکز ما روی آگاهی، نرخ bounce rate، حفظ ، تبدیل و شبکه های اجتماعی است. همه اینها را می توان با نوشتن مطالب عالی انجام داد.

۱- توسعه محتوای عالی:

سایت شرکت شما باید در زمینه چگونگی تولید محتوای عالی به شما کمک کند. اگر این درواقع روشی است که اغلب در مورد سئو مثل یک مربی است. این شخصی است که به شما کمک می کند بفهمید چگونه خود را بهتر معرفی کنید.

۲- بک لینک های خود را بررسی کنید:

شاید بخواهید درباره وب سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. یا اینکه شاید شما بخواهید از یک رقیب اطلاعات به دست بیاورید. SEMrush به شما امکان می دهد هر دو را انجام دهید. صرف نظر از وب سایت، این ابزارها تصویر روشنی از سطح کلی سلامتی سایت را به شما می دهد.

طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

۷ نکته استفاده از رسانه های اجتماعی برای تقویت سئو


رسانه های اجتماعی می توانند به شما در وب سایتهایتان کمک کنند. می توانید با درگیری مطالب خود منجر به موارد بیشتری شوید که این امر به بهبود رتبه بندی سئو شما کمک می کند. در اینجا هفت نکته برای کمک به شما در استفاده از رسانه های اجتماعی برای تقویت سئو در کنار هم آورده شده است:

نکات استفاده از رسانه های اجتماعی برای سئو

۱- به اشتراک گذاشتن محتوا

اگر می خواهید از رسانه های اجتماعی برای تقویت SEO خود استفاده کنید ، باید محتوای خود را در کانال های اجتماعی به اشتراک بگذارید. محتوا بهترین راه برای هدایت به سایت شماست.
هنگام ایجاد محتوا ، بر کیفیت روی کمیت متمرکز شوید. محتوای شما باید برای مخاطبان شما ارزش داشته باشد ، یا علاقه ای به آن نداشته باشند. ارسال یک تن محتوای کم کیفیت باعث میشود مخاطب در صفحه شما درگیر نشود.
محتوای شما باید تازه و اصلی باشد. این به شما کمک می کند مخاطبان خود را به صفحه رسانه های اجتماعی خود بازگردانید. اگر دائماً به همان نوع مطالب ارسال می کنید ، مخاطبان شما حوصله خود را پیدا می کنند.
رسانه های اجتماعی یکی از بهترین مکان ها برای به اشتراک گذاری محتوا است. هنگامی که محتوای خود را با دیگران به اشتراک می گذارید ، درآمدی برای کسب بک لینک برای سایت شما باز می کند. پیوندهای برگشتی پیوندهای صفحه شما از دیگر صفحات مجوزهاست.
شما می خواهید برای صفحه خود بک لینک بسازید زیرا آنها سئوی شما را تقویت می کنند. این قدرت و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. بک لینک های معتبر باعث افزایش رتبه های شما در نتایج جستجو می شوند و به شما امکان می دهند تا به نتایج بیشتری برسید.
اشتراک محتوای شما در رسانه های اجتماعی فرصتی برای کسب بک لینک های با ارزش است. اگر محتوای خود را در مورد صنعت خود ارسال می کنید ، سایر متخصصان صنعت ممکن است نمایه های اجتماعی شما را دنبال کرده و محتوای شما را ببینند. اگر آنچه را که می بینند دوست دارند ، ممکن است از آن در محتوای خود استفاده کنند.
رسانه های اجتماعی برای ترغیب سایتهای خارجی بیشتر برای پیوند دادن به محتوای شما عالی هستند. اگر می خواهید رتبه بندی سئو خود را بهبود بخشید ، محتوا را در سایت های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

۲- مخاطبان خود را افزایش دهید

اگر می خواهید از رسانه های اجتماعی برای تقویت SEO خود استفاده کنید و به کمپین سئو خود کمک کنید ، با حضور در رسانه های اجتماعی خود شروع کنید. یک راه عالی برای کمک به پروفایل های رسانه های اجتماعی رشد پیروان خود است. اگر در صفحات اجتماعی خود دنبال کننده بیشتری دارید ، این فرصت را برای افراد بیشتری ایجاد می کنید تا محتوای شما را ببینند.
مهم است که پیروان جدیدی را به صورت ارگانیک کسب کنید. شما می توانید دنبال کننده خریداری کنید ، اما Google می داند که پیروان شما کیفیت ندارند. اگر آن “رهبران” از صفحه شما بازدید کنند ، به بهبود رتبه بندی سئو شما کمک نمی کند.

برای کمک به شما در دستیابی به دنبال کنندگان با ارزش تر ، زمان لازم را برای ارائه به طور مداوم نام تجاری خود در معرض مخاطبان خود قرار دهید. می خواهید برای پیروان خود اطلاعات جالب ارسال کنید و آنها را درگیر کنید. هنگامی که محتوای شما جالب است ، مخاطبان شما به احتمال زیاد در پروفایل خودشان به اشتراک می گذارند که به افراد بیشتری این امکان را می دهد تا محتوای شما را پیدا کنند.

۳- با مخاطبان خود درگیر شوید

اگر می خواهید از رسانه های اجتماعی برای تقویت SEO خود استفاده کنید،رسانه های اجتماعی از معدود مکان هایی است که ارتباط مستقیمی با مخاطبان خود دارید. ضروری است که برای ایجاد شهرت خوب برای تجارت خود با مخاطبان خود درگیر شوید.
اگر با مخاطبان خود درگیر شوید ، ارتباط شخصی با آنها برقرار خواهید کرد. آنها احساس ارتباط بیشتری با تجارت شما می کنند.
هنگامی که شهرت خود را با مخاطبان خود ایجاد می کنید ، شانس بهتری برای پیروان خود دارید که اطلاعات مثبتی در مورد شغل خود را به دیگران نشان دهند. آنها همچنین تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما خواهند داشت!

۴- مخاطبان شما چه می خواهند

همانطور که مطالب خود را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید ، روی مخاطبان خود تمرکز کنید. ببینید که چگونه آنها به محتوای شما پاسخ می دهند. آیا آنها با محتوای شما درگیر هستند یا از آن چشم پوشی می کنند؟
رفتار مخاطبان شما نوع محتوایی را که باید تولید کنید به شما می گوید. ممکن است متوجه شوید که برخی از محتواها برای مخاطبان شما جذاب نیست ، اما برخی دیگر مشارکت زیادی دارند. مهم است که بر رفتار مخاطبان خود نظارت کنید تا ببینید کدام محتوا باعث علاقه می شود.
هنگامی که می دانید چه نوع محتوا تعامل را افزایش می دهد ، می توانید مطالب بیشتری مانند آن ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا روی محتوا تمرکز کنید که باعث افزایش تعامل و سهم اجتماعی خواهد شد.

۵- تعامل را از مخاطبان خود بیشتر کنید

در حالی که Google رفتارهای رسانه های اجتماعی را برای SEO مورد توجه قرار نمی دهد ، می توانید در صفحات خود تعامل را افزایش دهید تا افراد بیشتری برای تعامل با محتوای خود استفاده کنند. هنگامی که محتوا را در سایت های رسانه های اجتماعی خود ارسال می کنید ، توجه خود را به جذب مخاطب متمرکز کنید.
نامزدی شامل مواردی مانند اشتراک ، لایک ، موارد دلخواه ، بازتوییت و پاسخ است. همه این اقدامات نشانه هایی است که مخاطب شما در حال مشاهده محتوای شما و تعامل با آن است. بنابراین ، چگونه محتوایی را ایجاد می کنید که جذابیت را افزایش می دهد؟

بسیاری از مشاغل برای ایجاد تعامل مردم با محتوای خود از مشوقها استفاده می کنند. آنها به خاطر به اشتراک گذاشتن پست یا برچسب زدن یک دوست در پست ، به پیروان خود پاداش می دهند. این یک راه عالی برای کسب دنبال کنندگان جدید برای صفحه رسانه های اجتماعی شما است.
همچنین می توانید برای تقویت تعامل ، پست های تعاملی ایجاد کنید. سؤال کنید ، نظرسنجی ایجاد کنید یا از مخاطبان خود بخواهید که یک دوست را نشان دهند. این یک روش عالی برای افزایش تعامل در پست های شما است.

۶- ایجاد آگاهی از نام تجاری

آگاهی از برند برای بدست آوردن تبدیل در این خط ضروری است. هنگامی که پیشروها با مارک شما آشنا هستند ، احتمالاً شغل شما را براساس رقابت انتخاب می کنند. بازاریابی رسانه های اجتماعی فرصتی عالی برای ایجاد شناخت برند است.
وقتی در رسانه های اجتماعی پست می کنید ، مارک خود را جلوی مخاطبان خود قرار می دهید. اگر به طور مکرر پست کنید تا مخاطبان در معرض مارک شما قرار بگیرند ، برای تجارت شما سودمندتر خواهد بود. با اجرای سبک منحصر به فرد تجارت خود ، پست های خود را حفظ کنید.
با قرار دادن نام تجاری شما در معرض مخاطبان خود ، آنها جستجوهای مارک تجاری را انجام می دهند. به عنوان مثال ، به جای جستجوی “خوشبو کننده هوا” ، ممکن است شخصی “خوشبو کننده هوا Glade” را جستجو کند ، زیرا در رسانه های اجتماعی در معرض پست های این برند بودند.

این چگونه سئو را تحت تأثیر قرار می دهد؟

هنگامی که افراد جستجوهای مارک می کنند ، به سایت شما کمک می کند تا برای کلمات کلیدی غیر برند رتبه بهتری داشته باشد. در این حالت ، گلید برای کلمه کلیدی “خوشبو کننده هوا” بهتر رتبه بندی می کند زیرا مردم در جستجوی نام تجاری خود با آن کلمه کلیدی هستند.
با ساختن نام تجاری خود از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، کسب و کار خود را در موتورهای جستجو افزایش دهید.

۷-استفاده از هشتگ

هشتگ عناصر عظیم رسانه های اجتماعی است. آنها کمک می کنند تا ترافیک علاقه مند به صفحات رسانه اجتماعی شما هدایت شود. با استفاده از هشتگ در پست های رسانه های اجتماعی ، مواردی را که علاقه مند به محتوای شما هستند ، هدایت می کنید.
تعداد هشتگ هایی که می توانید استفاده کنید بستگی به بستر اجتماعی دارد. اگر از توییتر برای ارسال مطالب خود استفاده می کنید ، ممکن است فقط به دلیل محدودیت ۲۸۰ کاراکتری ، چند هشتگ ارسال کنید.
هشتگ ها مانند کلمات کلیدی برای رسانه های اجتماعی هستند. هنگامی که کاربران به جستجوی اطلاعاتی در مورد یک موضوع می پردازند ، برای یافتن پست های مربوط به آن موضوع هشتگ هایی را جستجو می کنند. با ادغام هشتگ در پست های خود ، شما منجر به علاقه مندی های بیشتری می توانید مطالب خود را بخوانید و سایت خود را بررسی کنید.
وقتی از SEO استفاده می کنید ، از کلمات کلیدی برای کمک به رتبه بندی صفحات خود استفاده می کنید. با هشتگ ، همان مفهوم است. شما از هشتگ های مربوطه استفاده می کنید تا وب سایت شما در نتایج مرتبط ظاهر شود.
هشتگ ها به فهرست بندی مطالب شما کمک می کنند و در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر می شوند. اگر شخصی در حال جستجوی یک موضوع خاص است ، استفاده از هشتگ شما می تواند باعث شود محتوای شما در نتایج جستجو ظاهر شود.

طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

تاثیر سرعت سایت در سئو


سرعت سایت اندازه گیری سرعت بارگذاری محتوای صفحه شما است.

سرعت سایت چیست؟

سرعت صفحه را اغلب با “سرعت سایت” اشتباه گرفته می شود ، که در واقع سرعت سایت برای نمونه ای از بازدیدهای صفحه در یک سایت است. سرعت سایت را می توان در “زمان بارگذاری سایت ” توصیف کرد.
می توانید سرعت سایت خود را با PageSpeed Insights Google ارزیابی کنید. PageSpeed Insights Speed Score شامل داده هایی از CrUX (گزارش کاربری Chrome) و گزارش در مورد دو معیار سرعت مهم است:

  • ۱- رنگ محتوا (FCP)
  • ۲-DOMContentLoaded (DCL).

بهترین روش های SEO

گوگل سرعت سایت (و در نتیجه سرعت صفحه) را اعلام کرده است، سیگنالی است که الگوریتم آن برای رتبه بندی صفحات استفاده میشود.تحقیقات نشان داده که ممکن است Google سرعت سایت را در نظر بگیرد ، Google می تواند به طور خاص زمان بایت اول را اندازه گیری کند.سرعت سایت برای تجربه کاربر نیز مهم است. صفحاتی که مدت بار بیشتری دارند ، دارای گزاف گویی بالاتر و زمان متوسط پایین در صفحه هستند. همچنین نشان داده شده است که بارهای طولانی تر نیز بر تبدیل ها تأثیر منفی دارند.
در اینجا چند روش مختلف برای افزایش سرعت سایت شما وجود دارد:

روش های افزایش سرعت سایت

۱-فعال سازی فشرده سازی

برای کاهش اندازه پرونده های CSS ، HTML و JavaScript که از ۱۵۰ بایت بزرگتر است ، از Gzip ، یک نرم افزار برای فشرده سازی پرونده استفاده کنید.
از gzip در پرونده های تصویری استفاده نکنید. درعوض ، اینها را در برنامه ای مانند فتوشاپ فشرده سازی کنید تا بتوانید کنترل کیفیت تصویر را حفظ کنید.
به حداقل رساندن CSS ، JavaScript و HTML
با بهینه سازی کد خود (از جمله از بین بردن فاصله ها ، کاما و سایر شخصیت های غیر ضروری) می توانید سرعت سایت خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. همچنین نظرات کد ، قالب بندی و کد استفاده نشده را حذف کنید.

۲-تغییر مسیر را کاهش دهید

هر بار که صفحه به صفحه دیگری هدایت می شود ، بازدید کننده شما زمان بیشتری را برای انتظار تکمیل چرخه درخواست پاسخ HTTP روبرو می کند.
JavaScript-مسدود کننده رندر را حذف کنید
قبل از ارائه صفحه ، مرورگرها مجبور هستند با تجزیه HTML ، یک درخت DOM بسازند. اگر مرورگر شما در طول این فرآیند با اسکریپتی روبرو می شود ، باید قبل از ادامه کار آن را متوقف و اجرا کند.
گوگل پیشنهاد می کند استفاده از مسدود کردن JavaScript جلوگیری و به حداقل برسانید.

۳-حافظه پنهان ذخیره مرورگر

مرورگرها اطلاعات زیادی را ذخیره می کنند (شیوه نامه ها ، تصاویر ، پرونده های JavaScript و موارد دیگر) به گونه ای که وقتی یک بازدید کننده به سایت شما بازگردد ، مرورگر مجبور به بارگیری مجدد کل صفحه نمی شود. از ابزاری مانند YSlow استفاده کنید تا ببینید آیا قبلاً تاریخ انقضا برای حافظه نهان خود تعیین کرده اید یا خیر. سپس عنوان “منقضی شده” خود را تعیین کنید تا چه مدت می خواهید آن اطلاعات را ذخیره کنید. در بسیاری موارد ، مگر اینکه طراحی سایت شما به طور مکرر تغییر کند ، یک سال یک دوره زمانی مناسب است. Google در اینجا اطلاعات بیشتری درباره اعمال نفوذ در حافظه پنهان دارد.

۴-زمان پاسخگویی سرور را بهبود بخشید

زمان پاسخگویی سرور شما تحت تأثیر میزان ترافیکی است که شما دریافت می کنید ، منابعی که هر صفحه از آن استفاده می کنید ، نرم افزاری که سرور شما استفاده می کند و راه حل میزبانی مورد استفاده شماست. برای بهبود زمان پاسخگویی سرور ، به دنبال تنگناهای عملکرد مانند جستجوی داده های کند ، مسیریابی کند یا فقدان حافظه کافی باشید و آنها را برطرف کنید. از یک شبکه توزیع محتوا
شبکه های توزیع محتوا (CDN) که به آن شبکه های تحویل محتوا نیز گفته می شود ، شبکه های سرورهایی هستند که برای توزیع بار تحویل محتوا استفاده می شوند. در اصل ، نسخه های سایت شما در مراکز داده های مختلف و از لحاظ جغرافیایی متنوع ذخیره می شوند تا کاربران دسترسی سریعتر و مطمئن تری به سایت شما داشته باشند.

۵-بهینه سازی تصاویر

مطمئن باشید که تصاویر شما از اندازه مورد نیاز بزرگتر نیستند ، که در قالب پرونده مناسب هستند (PNG معمولاً برای گرافیکهایی با کمتر از ۱۶ رنگ بهتر است در حالی که JPEG ها معمولاً برای عکسها بهتر هستند) و برای وب فشرده می شوند .
برای ایجاد الگویی برای تصاویری که از سایت خود استفاده می کنید مانند دکمه ها و آیکون ها از sprites CSS استفاده کنید. sprites CSS تصاویر شما را با یک تصویر بزرگ ترکیب می کند که همه به طور همزمان بارگیری می شود (به معنی کمتر درخواست HTTP) و سپس تنها بخش هایی را که می خواهید نشان دهید نمایش می دهد. این بدان معناست که شما در وقت خود صرفه جویی می کنید و باعث نمی شوید کاربران منتظر بارگذاری چندین تصویر باشند.
PageSpeed افزونه های مرورگر را از Google و Firefox و Chrome دریافت کنید تا به شما در شناسایی مواردی که باعث کند شدن سایت شما می شوند کمک کنید.
YSlow این افزونه Firefox دارای یک سیستم درجه بندی است که به شما کمک می کند سرعت سایت خود را به خوبی انجام دهید و بینشی در مورد چگونگی بهبود سرعت سایت خود ارائه دهید. از آن در رابطه با Firebug استفاده می شود.

طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

دانلود آهنگ پس من چی از سامان جلیلی


مخاطبین عزیز و دوستداران موسیقی میتوانید هم اینک شنونده آهنگ جدید خواننده خوش صدا 🎺 سامان جلیلی بنام پس من چی 🎺 از وب آهنگ باشید

ترانه و موزیک: علی تنجیده, تنظیم: مصطفی مومنی

Download New Music By : 🎹 Saman Jalili Called Pas Man Chi 🎹 With Text And Direct Links In ◇ webahang.ir

دانلود آهنگ پس من چی از سامان جلیلی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ پس من چی از سامان جلیلی

دانلود آهنگ پس من چی از سامان جلیلی

متن آهنگ سامان جلیلی پس من چی

───|♫🎤☊🎤♪|───

بعد از من دنیا به کامته پس من چی میگن که یکی کنارت هست من چی

هنوزم من دوتا دوتا دارم از هرچی تا کی پس خدا خدا کنم آخر چی

◊◈◊◈

دل و دل دادمو قلبمو این دل سادمو تو نکشی پاتو پس

رد ندی رد کنی قلبمو آخه این دیوونه با همه چی با تو هست

◊◈◊◈

دل و دل دادمو قلبمو این دل سادمو تو نکشی پاتو پس

رد ندی رد کنی قلبمو آخه این دیوونه با همه چی با تو هست

◊◈◊◈

رفتی منو دیوونه رو ترکم کردی گفتم بمون سر خم کردی

گفتم برو خستم کردی تو کی منو درکم کردی

◊◈◊◈

تو فقط حرف بزن بگو به من چته اینکه دوست دارم خیلی به نفعته

من با عشق همین نگاهتو میخوامش .

◊◈◊◈

دل و دل دادمو قلبمو این دل سادمو تو نکشی پاتو پس

رد ندی رد کنی قلبمو آخه این دیوونه با همه چی با تو هست

◊◈◊◈

دل و دل دادمو قلبمو این دل سادمو تو نکشی پاتو پس

رد ندی رد کنی قلبمو آخه این دیوونه با همه چی با تو هست

───|♫🎤☊🎤♪|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ اتفاقا عشق از شهاب مظفری


مخاطبین عزیز و طرفداران شهاب مظفری عزیز میتوانید شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و خوش صدا 🎺 شهاب مظفری بنام اتفاقا عشق 🎺 از وب آهنگ باشید

ترانه: نازنین مشرفی, تنظیم: سعید شمس

Download New Music By : 🎹 Shahab Mozaffari Called Etefaghan Eshgh 🎹 With Text And Direct Links In ◇ webahang.ir

دانلود آهنگ اتفاقا عشق از شهاب مظفری

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ اتفاقا عشق از شهاب مظفری

دانلود آهنگ اتفاقا عشق از شهاب مظفری

این مطلب به زودی منتشر میشود

متن آهنگ شهاب مظفری اتفاقا عشق

───|♫🎤🎻🎤♪|───

اتفاقا عشق یعنی راه را گم کرده باشی

✿✿✿

اشتباهی را برای بار چندم کرده باشی

✿✿✿

اتفاقا بهتر است از چشم عاقل ها بیوفتی

✿✿✿

کارهایی بر خلاف میل مردم کرده باشی

───|♫🎤🎻🎤♪|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ نفسم از بابک مافی


مخاطبین عزیز این رسانه شما میتوانید هم اکنون شنونده آهنگ جدید و شنیدنی خواننده و تنظیم کننده خوش صدا 🎼 بابک مافی بنام نفسم 🎼 از وب آهنگ باشید

ترانه, موزیک و تنظیم: بابک مافی

Download New Music By : 🎶 Babak Mafi Called Nafasam 🎶 With Text And Direct Links In The webahang.ir

دانلود آهنگ نفسم از بابک مافی

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ نفسم از بابک مافی

دانلود آهنگ نفسم از بابک مافی

این مطلب به زودی منتشر میشود

متن آهنگ بابک مافی نفسم

───|🎵🎶🎻🎶🎵|───

ساده میگی عشق منی بهم زل میزنی خود عاشقیه عزیزم

¸¸♪·¯·♫¸¸

میره قلبم با صدای تو خودمو میبینم تو چشمای تو

¸¸♪·¯·♫¸¸

نفسم میره دیگه برای تو نفسم

¸¸♪·¯·♫¸¸

قلبم مال خود خودته عشقم میزارمت رو دوتا چشمم کاش بمونی تو برام

¸¸♪·¯·♫¸¸

عزیزم مگه این دل دست برداره تورو خیلی دوست داره کاش بمونی تو برام

───|🎵🎶🎻🎶🎵|───

توضیحات تکمیلی بابک مافی:

سلام عزیزان آهنگ نفسم تا چند روز دیگه پخش میشه 🙏🏽❤️

این آهنگ رو من با تمام نفسهام تقدیم به شما کردم شما هم دوستاتون و عشقاتون رو تگ کنین بیشترین تگ یه هدیه خوب از من میگیره

————-

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو


آیا شبکه های اجتماعی می توانند رتبه بندی سئو شما را بهبود بخشند؟

وقتی کمپین بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را راه اندازی می کنید ، همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود آن هستید. وقتی به دنبال راه حل هستید ، ممکن است تعجب کنید که آیا رسانه های اجتماعی می توانند رتبه سایت شما را بهبود ببخشند یا خیر.در این مقاله، ما به تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو بحث خواهیم کرد.

طراحی سایت-تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

نقش شبکه های اجتماعی در رابطه با سئو

در حالی که شبکه های اجتماعی نمی توانند به طور مستقیم بر رتبه بندی سئو تأثیر بگذارند ، می تواند بر عواملی تأثیر بگذارد که بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد رسانه های اجتماعی قادر به ایجاد ترافیک سایت شما هستند. اگر لینک های صفحه خود را در پروفایل رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید ، می توانید ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت کنید.
شبکه های اجتماعی نیز به محتوا کمک می کنند. ایجاد محتوا یکی از ارزشمندترین راه ها برای افزایش رتبه بندی سئو شماست.
هنگام ایجاد محتوا، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید. به صورت وبلاگ، کتابهای الکترونیکی، فیلم ها و اینفوگرافیک ها ارائه می شود. بازاریابی محتوا شامل به اشتراک گذاری دانش ارزشمند با مخاطبانی که به دنبال آن هستند.
هنگامی که فرد با هدایت درست، محتوای شما را پیدا کرد، آنها وقت خود را برای خواندن آن می گذرانند. مدت زمان بیشتر در صفحه شما سیگنالی را به Google ارسال می کند که صفحه شما با ارزش است. این صفحه برای دستیابی بیشتر به اطلاعات ارزشمند شما، صفحه شما را بالاتر می برد.
بسیاری از افراد محتوای شما را به صورت ارگانیک پیدا می کنند، اما می توانید از شبکه های اجتماعی برای کمک به افراد بیشتر در کشف محتوایتان استفاده کنید. شبکه های اجتماعی شما را قادر می سازد تا محتوای ارزشمندی را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید. شما می دانید که دنبال کنندگان شما به مشاغل شما علاقه مند هستند، بنابراین محتوای مرتبط شما به آنها کمک می کند تا با مطالب شما درگیر شوند.
همچنین این فرصت را برای شما ایجاد می کند که محتوای بیشتری را گسترش دهید. پیروان شما می توانند مطالب شما را با دیگران به اشتراک بگذارند و فرصتی برای موارد جدید برای دیدن محتوای شما ایجاد کنند. این میزان ارزش بیشتری در برند ایجاد می کند و منجر به شناخت سایت شما می شود.
افزایش ترافیک در سایت شما بدان معنی است که افراد بیشتری در حال خواندن مطالب شما هستند و این باعث بهبود رتبه سئو شما می شود.

طراحی سایت-تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

بهترین شبکه های اجتماعی برای SEO چیست؟

شبکه های اجتماعی زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما کدام یک از آنها به شما در سئو کمک می کنند؟ در اینجا سه سایت برتر اجتماعی وجود دارد که به بهترین وجه کار می کنند.

۱-فیس بوک

فیس بوک یکی از بهترین سایت ها برای به اشتراک گذاری محتوا است. این شبکه اجتماعی ارسال و به اشتراک گذاری مطالب را با دنبال کنندگان شما آسان می کند. فیس بوک به شما امکان می دهد لینک هایی را با بلاگ ها، فیلم ها و اینفوگرافیک ها به اشتراک بگذارید.
از همه بهتر، Google می تواند لینک ها را در فیس بوک پیمایش کند. این بدان معناست که اگر به محتوا در فیس بوک لینک دهید، گوگل آن را مورد بررسی و فهرست بندی قرار می دهد. اگر پیوند در چندین صفحه به اشتراک گذاشته شود، به ویژه مفید است.
این سایت اجتماعی به شما امکان می دهد تا محتوا را مستقیماً با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید. هر روز می توانید مطالب جدیدی ارسال کنید. این یک راه عالی برای هدایت ترافیک شبکه های اجتماعی به وب سایت شما است.

طراحی سایت-تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

۲-توییتر

توییتر یک سایت عالی رسانه اجتماعی برای به اشتراک گذاری محتوا است. می توانید عکس، فیلم و لینک های محتوا را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید.
در حالی که صفحات توییتر مانند فیس بوک قابل پیمایش نیستند، اما این ویژگی منحصر به فرد دیگری را ارائه می دهد. استفاده از هشتگ در توییتر رواج دارد. در حالی که می توانید از آنها در فیس بوک استفاده کنید، اما عمدتاً در توییتر و اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند.
هشتگ کلمات کلیدی برای محتوای شما هستند. اگر افراد با استفاده از آن کلمات کلیدی را جستجو می کنند، هشتگ شما را پیدا می کنند و محتوای شما را پیدا می کنند. این یک راه عالی برای کمک به افراد بیشتر در کشف برند شما و بازدید از سایت شما است.

طراحی سایت-تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

۳- یوتیوب

محبوبیت YouTube در سالهای اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. محتوای ویدیو به طور فزاینده ای برای مخاطبان شما با ارزش تر است. مخاطبان شما می خواهند برای به دست آوردن اطلاعاتی که برایشان ارزشمند است، فیلم ها را تماشا کنند.
فیلم ها ابزاری عالی برای تقویت ترافیک ارگانیک هستند. با افزودن فیلم به سایت خود، منجر به مشغول ماندن طولانی تر افراد در سایت می شوید. تعامل طولانی تر سیگنال مثبتی را به Google ارسال می کند و سایت شما را بالاتر می آورد تا به نتایج ارزشمندتری برسد.

طراحی سایت-تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

دانلود آهنگ فرصت نداد از رضا شیری


مخاطبین ارجمند این رسانه شما میتوانید هم اکنون شنونده آهنگ جدید خواننده پرطرفدار و جوان عرصه موسیقی 🎶 رضا شیری به نام فرصت نداد ☊ از وب آهنگ باشید

ترانه: ساره رسولی , موزیک: رضا شیری , تنظیم: سعید سام

Download New Music By : Reza Shiri Called Forsat Nadad 🎧 With Text And Direct Links In The webahang.ir

دانلود آهنگ فرصت نداد از رضا شیری

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ فرصت نداد از رضا شیری

+

+

+

دانلود آهنگ فرصت نداد از رضا شیری

✍متن آهنگ رضا شیری فرصت نداد ✍

───|✪✪✪|───

✿●✿هنوز دوسش دارم شبیه قبلناش 

یعنی کی میمیره به جای من براش✪✪✪

✿●✿هنوز دلم میخواد جونم بشه فداش 

کاش باز بشه یه روز بازم کنم نگاش✪✪✪

✿●✿این پا و اون پا کرد و رفت تنهام گذاشت تو درد و رفت 

حتی بهم فرصت نداد بگم که زود برگرد و رفت✪✪✪

✿●✿این پا و اون پا کرد و رفت تنهام گذاشت تو درد و رفت 

حتی بهم فرصت نداد بگم که زود برگرد و رفت✪✪✪

✪✪✪✪✪✪

تا کی من از فکرش باید فرار کنم ✿●✿

✪✪✪برای برگشتش باید چیکار کنم

هی تو خیابونا راه میرم و تنهام ✿●✿

✪✪✪خیلی دیوونم که هنوز اونو میخوام

این پا و اون پا کرد و رفت تنهام گذاشت تو درد و رفت ✿●✿

✪✪✪حتی بهم فرصت نداد بگم که زود برگرد و رفت

این پا و اون پا کرد و رفت تنهام گذاشت تو درد و رفت ✿●✿

✪✪✪حتی بهم فرصت نداد بگم که زود برگرد و رفت

───|✪✪✪|───

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید…

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ تو رسیدی از ژوان بند


مخاطبین ارجمند این رسانه شما میتوانید هم اکنون شنونده آهنگ جدید گروه محبوب و پرطرفدار کشورمان 🎶 ژوان بند به نام تو رسیدی ☊ از وب آهنگ باشید

ترانه: عرفان سلیمی, موزیک: علیرضا قرایی منش, تنظیم: یاسر ساکی مهر

Download New Music By : Jouan Band Called To Residii 🎧 With Text And Direct Links In The webahang.ir

دانلود آهنگ تو رسیدی از ژوان بند

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ تو رسیدی از ژوان بند

+

+

+

دانلود آهنگ تو رسیدی از ژوان بند

متن آهنگ ژوان بند تو رسیدی

ــــــ|♫♪🎼♩♬|ـــــــ

تو و چشمات منو قلبم قصه ای که ساده شروع شد خاطراتی که همیشه با منه

یکی اینجا تورو میخواد یکی دیوونه تر از خودت اون که قلبش واسه عشقت میزنه

⊙▲⊙▲⊙▲⊙

تو رسیدی شدی همه ی وجود من همه ی بود و نبود من

شدی فکرم شدی رویام من فقط تورو میخوام

⊙▲⊙▲⊙▲⊙

تو همونی همونی که غم منو دید همونی که حرفمو شنید

بی تو هیچم بی تو تنهام تا ابد تورو میخوام

⊙▲⊙▲⊙▲⊙

عاشقتم تویی باور من عطرت پیچیده تو حال و هوام

ماه منی تو شبای سکوت چیزی غیر از عشق تو نمیخوام

⊙▲⊙▲⊙▲⊙

تو رسیدی شدی همه ی وجود من همه ی بود و نبود من

شدی فکرم شدی رویام من فقط تورو میخوام

⊙▲⊙▲⊙▲⊙

تو همونی همونی که غم منو دید همونی که حرفمو شنید

بی تو هیچم بی تو تنهام تا ابد تورو میخوام

⊙▲⊙▲⊙▲⊙

تو رسیدی شدی همه ی وجود من همه ی بود و نبود من

شدی فکرم شدی رویام من فقط تورو میخوام

⊙▲⊙▲⊙▲⊙

تو همونی همونی که غم منو دید همونی که حرفمو شنید

بی تو هیچم بی تو تنهام تا ابد تورو میخوام

ــــــ|♫♪🎼♩♬|ـــــــ

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.

دانلود آهنگ لبخند بزن از رضا بهرام


مخاطبین عزیز سورپرایز امشب شما میتوانید هم اکنون شنونده آهنگ جدید خواننده محبوب و خوش صدا رضا بهرام بنام لبخند بزن از وب آهنگ باشید

خواننده: رضا بهرام , مسترینگ: ایمان احمدزاده

کاری از: موسسه فرهنگى هنرى ققنوس | ترانه سرا و آهنگساز و تنظیم کننده: دی پاپ

Download New Music By : Reza Bahram Called Labkhand Bezan With Text And Direct Links In The webahang

دانلود آهنگ لبخند بزن از رضا بهرام

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آهنگ لبخند بزن از رضا بهرام

دانلود آهنگ لبخند بزن از رضا بهرام

متن آهنگ رضا بهرام لبخند بزن

ــــــ|♫♪🎺🎼♩♬|ـــــــ

دلبر جانم بی اجازه قلب ما بردی کجا بردی ای عشق جانم هر نفس را بی هوا بردی کجا بردی

◄ ◊ ► ◄ ◊ ►

بی منت تورا دوس دارم بی علت تورا میخواهم

◄ ◊ ► ◄ ◊ ►

لبخند بزن دیوانه جان من که تورا دوست دارم لبخند بزن آرام جان لبخند تورا دوست دارم

◄ ◊ ► ◄ ◊ ►

دوست دارم تورا دوست دارم

◄ ◊ ► ◄ ◊ ►

دلبر جانم بی اجازه قلب ما بردی کجا بردی ای عشق جانم هر نفس را بی هوا بردی کجا بردی

◄ ◊ ► ◄ ◊ ►

بی منت تورا دوس دارم بی علت تورا میخواهم ..

◄ ◊ ► ◄ ◊ ►

لبخند بزن دیوانه جان من که تورا دوست دارم لبخند بزن آرام جان لبخند تورا دوست دارم

◄ ◊ ► ◄ ◊ ►

دوست دارم تورا دوست دارم .

ــــــ|♫♪🎺🎼♩♬|ـــــــ

برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.

کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.